Üks kohustus vähem, puhka ja naudi vaba hetke!

Meist

Iga naine teab, kui palju hoolt ja vaeva vajab kodu ning seda ka puhtuse poolelt vaadatuna. Leidnud endas teadmise ja kui ka süda lööb mõttega kaasa, et oled valmis laskma oma koju kellegi usaldusväärse ning toreda koduabilise, kes võtaks kanda Sinu kohustused kodu puhastusel, seisad ühtäkki silmitsi päris suure katsumusega.
Kui ei ole häid soovitusi on keeruline orienteeruda paljude ennast reklaamivate teenusepakkujate seas ja teha just see enda jaoks õige valik. Õige valik -on see ju usaldusväärsus, kohusetundlikkus, erialased teadmised. Vastastikune meeldivus mängib samuti oma olulist rolli.
Siinkohal oleme abi pakkumas oma väikse armsa tiimiga, kes on just ja ainult orienteeritud kodupuhastusele. Meie kliendibaas on suurenenud peaasjalikult vaid olemasolevate klientide soovitusel. See on andnud julguse ja motivatsiooni pakkuda meie koristusteenust läbi reklaami ka kõikidele teistele soovijatele.

Oma eeliseks peame stabiilsust – klient võib alati kindel olla, et juba tuttavaks saanud koduabilise asemel ei tule igal korral erinev inimene.

Kõik detailid Sinu kodu koristamisel arutame läbi koos ning peame Sinu rahulolu kõige tähtsaimaks kvaliteedi näitajaks oma töös.

Oleme kõik saanud erialase väljaõppe – meie senised tunnistused ja koolitused on leitavad siit:
“Puhastusteenindaja kursus 160 tundi”, Puhastusekspert OÜ
“Koristustööde arendamine – ettevalmistus puhastustööde juhi tase 5, 40 tundi”, Puhastusekspert OÜ
“Puhastusteenindaja tase 3 kutseeksamiks ettevalmistus 40 tundi”, Puhastusekspert OÜ
“Kutsetunnistus – puhastusteenindaja, tase 3”, Puhastusekspert OÜ

Meeldivate kohtumiseteni!

© Copyright 2016 Kodu Puhastusteenus OÜ - info@kodupuhtus.ee - Built by Vastav.ee